Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Hakan Nural / Unsplash

Сьогодні, 28 червня, о 19:30 у Сирецькому парку відбудеться майстер-клас із замальовок «Draw and go з Мапою Реновації».

«Художники епохи романтизму не замислювались, що красивіше: руїни або ошатний будинок. Безумовно руїни гарніші! І художники-романтики присвятили їм сотні полотен. Ми будемо надихатися їхнім досвідом і вирушимо на незвичну прогулянку. Зробимо замальовки закинутих будівель і пейзажів Сирецького парку», – повідомляють організатори.

На замальовки Сирецького парку слід узяти блокноти та інструменти для малювання: кулькова ручка теж підійде.

Місцем зустрічі слугуватиме альтанка Сирецького парку, вхід із вулиці Парково-Сирецької. Участь у майстер-класі є безкоштовною, але потрібно зареєструватися за посиланням.

Майстер-клас відбудеться у межах проєкту Сусіди, започаткованого Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр». Мета ініціативи – відновити культуру сусідства, яка раніше існувала у Києві та познайомити мешканців районів, прилеглих до Бабиного Яру, з історією місця.

Цього літа Сирецький парк став культурним майданчиком. В рамках проєкту «Сусіди» тут проводять кінопокази, освітні лекції та екскурсії.

«Мапа реновації» – проєкт, який опікується закинутими будівлями Києва. Його учасники – архітектори, юристи, програмісти, урбаністи, картографи – працюють над тим, аби зупинити навмисні підпали та незаконні перепродажі та вандальні реставрації.

Дивіться фото: У Бабиному Яру збудували синагогу за проєктом швейцарського архітектора

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button