Маріуполь оголосив конкурс на проєкт реконструкції Центральної набережної
Мерія запрошує місцевих і зарубіжних архітекторів, урбаністів і ландшафтних архітекторів узяти в ньому участь.
Мерія запрошує місцевих і зарубіжних архітекторів, урбаністів і ландшафтних архітекторів узяти в ньому участь.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Мерія Маріуполя оголосила міжнародний конкурс на проєкт реконструкції Центральної набережної та запрошує місцевих і закордонних архітекторів, урбаністів і ландшафтних архітекторів узяти в ньому участь.
Центральна набережна простягається на 2,75 кілометра вздовж Азовського моря, її загальна площа – 38 гектарів. Масштабний проєкт реконструкції заплановано реалізувати у 2024-2025 роках.
У 2019 році муніципалітет замовив соціологічне опитування, під час якого більшість респондентів назвали розташування міста, близьке до моря і пляжів, найбільш значною перевагою життя в Маріуполі, після якого вже вказували парки і зелені зони. Тому мерія сподівається, що проєктні пропозиції підкреслюватимуть ідентичність прибережної зони.
Міжнародний конкурс ідей проводиться в два етапи. Кандидати подають заявки до 31 липня. Після співбесіди три відібрані учасники/команди будуть запрошені на другий етап – проєктування. Кожен отримує гонорар у розмірі дві тисячі доларів на розробку проєктної пропозиції.
Дедлайн подання пропозицій на другому етапі – 26 вересня. Переможець, якого оголосять 30 вересня, отримає п’ять тисяч доларів. Докладніше про умови конкурсу можна почитати на сайті.
Загалом у Маріуполі планують реконструювати три прибережні зони міста: Піщаний, Центральний та Лівий береги. Їхні функції будуть взаємно доповнювати одне одного і закривати потреби в сімейному, активному та розважальному видах відпочинку.
Проєкт благоустрою Піщаного берега розробила у 2019 році команда Віктора Зотова, Євгена Артамонова, Антона Сухаря, Олени Коломієць у співпраці зі школою CANactions.
Проєкт Лівого берега розробили у 2018 році Катерина Віровцева, Пінчук Олександр, Максим Невхорошев і Дмитро Сергієнко.
Нагадаємо, Маріуполь очолив рейтинги прозорості та підзвітності українських міст від Transparency International Ukraine.
Читайте також: У Маріуполі повністю реконструюють міський парк
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті