Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23475 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook/kvityukrainy

ПАТ «Квіти України», власник будинку з квітами на Січових Стрільців, оприлюднив візуалізацію реконструкції. Ескіз створив архітектор Георгій Духовничий. Він значиться на будівельному паспорті як проєктувальник та відповідальний за нагляд за проєктом.

Раніше керуючий партнер проєкту Олексій Пишний пообіцяв провести архітектурний конкурс концепцій на реновацію. Пропозиція народного депутата Дмитра Гуріна, який виступає за збереження будівлі, щодо публічного конкурсу наразі обговорюється колективом забудовника. У компанії «Хмарочосу» стверджують, що зараз вирішуються внутрішні питання щодо умов і термінів проведення конкурсу.

У компанії зазначають, що проєкт Духовичного був обраний на внутрішньому конкурсі. Будинок з квітами мають переробити під офісний центр з підземним паркінгом. Забудовник наголошує, що проєкт був винесений на консультативну раду Департаменту охорони культурної спадщини та був підтриманий. Отримані всі необхідні дозволи.

Верхня відмітка останнього експлуатованого поверху після реконструкції становитиме 27 метрів, тобто вісім поверхів над рівнем землі та один вниз, обіцяє забудовник. За словами девелопера, вони вирішили максимально зберегти деякі частини будівлі. Водночас на рендері видно, що її фасад повністю змінять та зроблять скляним.

Нещодавно забудовник обрізав виноград, який вже років тридцять сповиває один із фасадів будівлі. Потім будівельники стали знімати вікна, а навколо споруди почали зводити паркан. Кияни, які невдоволені діями забудовника, запустили кампанію за збереження будівлі. Вони звернулися до ЗМІ, депутатів Київради та парламенту, а також написали колективну скаргу в київський Департамент з будівельного контролю.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button