Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Депутати Київради «загубили» половину території, які виділили на облаштування парку на Микільській Слобідці. Про це повідомила ініціаторка його створення Олена Медведенко.

У травні Київрада в рамках місцевої ініціативи прийняла рішення, яким мала викупити землі Ощадбанку для створення дитячого спортивного парку на березі Дніпра – зону Здоров‘я, ділянки біля Патріаршого собору та Сонячної рив’єри. За словами Медведенко, на комісіях КМР проєктів рішення було два ідентичних, які відрізнялись кадастровими номерами ділянок. На сесії Київради прийняли один проєкт рішення, інший залишився не проголосований.

Медведенко пояснює, що саме в другому проєкті рішення мова йшла про передачу прибрежного облаштованого скверу біля ЖК «Сонячна Рів’єра» і ділянки біля зони Здоров’я, де місцеві спільно з Департаментом благоустрою КМДА два роки тому демонтували паркан.

У травні Київрада підтримала рішення щодо виділення земельних ділянок загальною площею майже 6,4 гектара для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка». Йдеться про територію між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі столиці.

Для створення парку кияни створили петицію. Її підписали близько три тисячі містян. На території зеленої зони жителі самі проводять прибирання та благоустрій, облаштували пляж та висадили 100 дерев.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button