Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Аварія колектора в Голосіївському районі в 2015 році. Фото: Київводоканал

Кияни скаржаться на погіршення якості повітря в Голосіївському районі через занедбаний колектор та каналізаційні системи. Про це написала містянка Ганна Загребельна.

За її словами, сморід дошкуляє вже п’ятий рік – завдає мешканцям проблем зі здоров’ям та школить довкіллю. Крім того, в колекторі може статись обвал: на фото видно, що бетонні плити йдуть під землю, а поруч розташована станція метро «Голосіївська», зупинка громадського транспорту і лікарня.

Реконструкцію південно-західного колектора обіцяли провести у 2017 році. Тоді КМДА виділила 600 мільйонів гривень, які заблокувала Державна казначейська служба. Минулого року після аварії там відремонтували 153 метри трубопроводу методом санації. Окрім того, новобудови створили додаткове навантаження на стару каналізаційну систему, яка на це не розрахована.

Мешканці залишають десятки заяв на 1551, звертаються до депутатів та районної адміністрації. Нещодавно вони отримали відповідь першого заступника голови КМДА Олексія Кулеби, що «першого липня надані доручення щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт», але роботи досі не почались.

На сьогодні третина київських каналізаційних мереж перебувають у зношеному та аварійному стані.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button