Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Daymak

Канадський виробник Daymak представив самокерований електромобіль, який під час простою або підзарядки зможе майнити криптовалюту, пише Interestingengineering. Електрокар вже доступний для попереднього замовлення.

Модель Spiritus надійде в продаж у 2023 році, але попередні замовлення відкриті вже зараз. Їх вже зробили на 350 мільйонів доларів. До оплати приймається і криптовалюта, включаючи Cardano, Ethereum і Doge. Інженери, які представили перші рендери електромобіля, розробляють спеціальне програмне забезпечення. Воно дозволить максимально спростити процес майнингу.

Ініціативу підтримав віцепрезидент Nvidia зі штучного інтелекту Кіт Стрієр. Він вважає, що ця ідея має величезний потенціал.

«Ми говоримо не про тисячі, а про десятки мільйонів суперкомп’ютерів у цих автомобілях. У Сполучених Штатах або Німеччині це може бути не так важливо, але в маленьких країнах такий автономний транспорт повністю змінить потенціал обчислень», – впевнений Кіт Стрієр.

Наприкінці червня Daymak запустив трансляцію на YouTube, на якій перший прототип електрокара Spiritus видобуває криптовалюту. Криптовалюту можна буде використовувати для оплати парковки або дорожніх зборів. Програмне забезпечення дозволить здійснювати банківські перекази.

Daymak – канадський виробник електричних засобів пересування, від велосипедів до персональних електромобілів. Компанія була створена в Торонто у 2001 році.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button