В Україні запустили першу промислову систему накопичення «зеленої енергії»
Систему накопичення енергії розробляла українська компанія KNESS.
Систему накопичення енергії розробляла українська компанія KNESS.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Вінниці тестуватимуть першу промислову систему накопичення енергії (Energy Storage System) від компанії KNESS. Її повністю розробили, спроєктували та виготовили в Україні, повідомляє Урядовий портал.
Потужність системи накопичення становитиме один МВт, а місткість – одну МВт на годину.
Energy Storage System складається з батарейних кластерів, які є результатом роботи лабораторії силової електроніки KNESS RnD Center, що тривала близько року. Усі інтелектуальні системи цих модулів є власною розробкою. Вони виконують функції балансування заряду комірок всередині модулів, моніторингу та управління всіма процесами, що відбуваються в межах кластера.
12 липня KNESS отримала дозвільну документацію на будівництво дослідного майданчика з виробництва «зеленого» водню в Вінниці. На водневому майданчику будуть вперше в Україні практично відпрацьовані моделі промислового виробництва зеленого водню для широкої сфери застосування.
Система накопичення електроенергії – це один з найбільш швидкозростаючих секторів електроенергетики. За десять років сектор виріс в 48 разів, середньорічні темпи зростання склали 47%.
Kness – інжинірингова компанія-інвестор у відновлювану енергетику, що будує промислові фотоелектричні станції, проєктує вітрові станції, біогазові установки та розподільні мережі.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті