Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


«Нова пошта» перша в Україні протестувала доставку посилки за допомогою безпілотного літального апарату. Тестове відправлення посилки здійснили з Києва до Харкова та у зворотному напрямку – всього 480 кілометрів.

Тестова посилка піднялась на висоту 300 метрів о 07:00 з аеродрому «Чайка» (вулиця Авіаконструктора Антонова, 5) і прибула на аеродром «Коротич» (Новий Коротич, Харківська область) о 12:00, пише ІТС. У зворотному напрямку посилка вилетить о 14:00 і 19:00 повинна прибути до Києва. Тестове виправляння було здійснено на безпілотному літаку Discovery української компанії «Аеродрон».

Компанія планує скоротити час польоту до трьох годин та масштабувати доставку безпілотниками, зробивши її доступною для більшості клієнтів.

Тож як відбувається доставка за допомогою безпілотника?

Посилка з сортувального термінала доставляється прямо на аеродром, де її завантажують у спеціальний відсік безпілотника. Потім вона відправляється по заздалегідь запрограмованому маршруту.

Для посилок такий тип транспортування абсолютно безпечний. У небі БПЛА поводиться, як справжній літак і вміє розпізнавати будь-які перешкоди. Зокрема, безпілотний літальний апарат летить спеціальним маршрутом. В разі непередбачуваних обставин спрацює захисна система, і він має приземлитись. Крім того, за БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок небезпечних моментів та може взяти керування на себе.

Наступний тестовий політ запланований до Львова і відбудеться у серпні. «Нова пошта» планує запустити послугу в комерційну експлуатацію вже у 2022 році.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button