Уряд затвердив Стратегію енергетичної безпеки України
У стратегії визначаються основні загрози та пріоритети в енергетиці.
У стратегії визначаються основні загрози та пріоритети в енергетиці.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Кабінет міністрів затвердив Стратегію енергетичної безпеки України. Документ розроблений, щоб забезпечити прогнозованість розвитку і стійкість енергосистеми, своєчасну ідентифікацію загроз та запобігання їм.
Стратегія визначає 29 ключових загроз енергетичної безпеки. Зокрема, до них належать зовнішні ризики – кіберзагрози об’єктам критичної інфраструктури енергетики, агресія з боку Росії, і внутрішні – можливе незавершення інтеграції із системами електро- та газопостачання ЄС, зношеність основних фондів, відсутність енергетичних резервів тощо.
Серед стратегічних цілей визначено доступність енергоресурсів всіх видів для споживачів, стійкість функціонування енергосектору, ефективність використання ресурсів, «екологічно прийнятний» вплив енергетики на довкілля, євроінтеграція та незалежність України у формуванні енергетичної політики.
Також у стратегії сформульовані три базових прогнозних сценарії змін в енергетичній сфері та їхній вплив у середньостроковій перспективі на розвиток паливно-енергетичного комплексу: збереження поточних тенденцій і стану справ, сценарій «недружнього впливу» і сценарій «позитивної трансформації».
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті