DelFast планує відродити мотоцикл Днепр в новому форматі
Оригінальний «Днепр» виробляли на Київському мотоциклетному заводі з 1968 року.
Оригінальний «Днепр» виробляли на Київському мотоциклетному заводі з 1968 року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українська компанія DelFast створила перший прототип електромотоцикла Delfast-Dnepr Electric, повідомляє Liga.net.
Електромотоцикл Delfast-Dnepr Electric розроблений на основі мотоцикла «Днепр» та містить низку технологічних покращень і доробок, що збільшують його потужність та забезпечують більший пробіг.
У липні компанія отримала право на торгову марку «Днепр», включно з технологічними напрацюваннями, конструкторською документацією, інтелектуальною власністю на наявні розробки та дизайном культової моделі мотоцикла.
Нова модель бере участь міжнародних змаганнях у Бонневіллі, що триватимуть 7-12 серпня 2021 року, для встановлення нового швидкісного рекорду в категорії A OMEGA.
Мотоцикл «Днепр» – це дорожній мотоцикл з бічною коляскою, який випускали на Київському мотоциклетному заводі. Всі важкі мотоцикли узагальнено називають Днепр, хоча перша модель, що одержала власну назву Днепр К-650, з’явилася 1968 року. Закрили проєкт 2012 року.
Читайте також: «Електробайки made in Ukraine – це наша задача, ціль і мрія». Інтерв’ю з засновниками компанії Delfast
Delfast в 2014 році запустили Данило Тонкопій і Сергій Денисенко як сервіс екодоставки. Пізніше компанія почала виробляти власні електробайки. Стартап розробив електровелосипед із найбільшим запасом ходу, встановивши світовий рекорд Гіннеса.
Ми писали, що компанія Delfast запустила виробництво електровелосипедів на базі київського підприємства «Елміз» – раніше Київський радіозавод.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті