Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 289 днів. За цей час ми опублікували 23584 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Експерти прогнозують, що до 2040 року на електрокари припадатиме дві третини продажів всіх автомобілів у світі. Про це повідомляють аналітики BloombergNEF.

У найближчі 20 років продажі електромобілів різко зростуть – з трьох мільйонів в 2020 році до 66 мільйонів в 2040 році. Найбільше приватний електротранспорт домінуватиме в Європі та Китаї. Водночас автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, на думку аналітиків, вже досягли піку своїх продажів, і їх кількість буде зменшуватися.

Аналітики BloombergNEF зазначають, що розвиток електромобілів прискорюється завдяки покращенню характеристик акумуляторів і їх вартості, збільшенню кількості пунктів зарядки і державній політиці, яка стимулює відмовлятися від авто з ДВЗ.

Читайте також: Як переробляють старі батареї від електромобілів і чому це є проблемою?

Деякі експерти припускають, що електромобілі не набагато екологічніші за авто з двигунами внутрішнього згоряння. Проте у новому дослідженні йдеться, що протягом всього життєвого циклу електромобіля виділяється менше парникових газів, ніж в авто з ДВЗ.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button