Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24986 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Києві створили робочу групу з напрацювання переліку місць облаштування наземних переходів на вулично-дорожній мережі. Про це повідомляє громадська організація Urban crew.

За словами учасника Вадима Денисенка, у планах за кілька років продублювати наземними понад 200 підземних переходів.

Серед задача групи:

  • провести комплексне обстеження підземних переходів міста;
  • сформувати та офіційно затвердити перелік місць облаштування загальнодоступних переходів;
  • визначити етапність/черговість облаштування дублюючих наземних переходів в місцях підземних;
  • надати пропозиції альтернативного використання підземних просторів для соціальних, мистецьких або інших потреб;
  • почергове облаштування наземних переходів, відповідно до законодавства, будівельних норм і фахового обгрунтування необхідності однорівневих переходів в центральній частині міста, поруч з закладами соціальної інфраструктури тощо.

До складу робочої групи входять представники Департаменту транспортної інфраструктури, Департаменту містобудування та архітектури, Центру організації дорожнього руху, поліції та патрульних, районних держадміністрацій, а також Київавтодору з підпорядкованими районними ШЕУ. Від громадськості: Urban crew та Олександр Барабошко

На різних етапах планують залучати інших профільних фахівців та представників маломобільних груп населення, зокрема з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату тощо.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button