«ДТЕК Енерго» імпортує 320 тисяч тонн вугілля з Польщі
Уряд України планує дозавантажити склади зокрема коштом імпорту вугілля – передусім із Польщі, ПАР і Казахстану.
Уряд України планує дозавантажити склади зокрема коштом імпорту вугілля – передусім із Польщі, ПАР і Казахстану.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: ДТЕК Енерго
Компанія «ДТЕК Енерго» підписала угоду на постачання 320 тисяч тонн енергетичного вугілля з Польщі, повідомили у пресслужбі компанії.
Контракт на імпорт палива, укладений з вугледобувним підприємством Bogdanka, передбачає поставку вугілля в період з серпня 2021 року до січня 2022 року включно.
Відвантаження першої партії продукції очікується вже наступного тижня. Вугілля покриє потреби генерацій ДТЕК Західенерго, чиї станції розташовано поруч із кордоном з Польщею. У компанії зауважили, що ресурси на імпорт були залучені після підвищення цін на електроенергію в Україні.
«Це тимчасовий захід для забезпечення надійності енергосистеми в опалювальний період», – коментують у «ДТЕК Енерго».
В Україні ситуація з накопиченням вугілля на теплоелектростанціях залишається критичною. До дев’ятого серпня запаси вугілля на складах ТЕС були на 36,4% нижче за норму.
Уряд України планує дозавантажити склади за рахунок власного видобутку, а також імпорту вугілля – передусім із Польщі, ПАР і Казахстану.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті