Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: ДТЕК Енерго

Компанія «ДТЕК Енерго» підписала угоду на постачання 320 тисяч тонн енергетичного вугілля з Польщі, повідомили у пресслужбі компанії.

Контракт на імпорт палива, укладений з вугледобувним підприємством Bogdanka, передбачає поставку вугілля в період з серпня 2021 року до січня 2022 року включно.

Відвантаження першої партії продукції очікується вже наступного тижня. Вугілля покриє потреби генерацій ДТЕК Західенерго, чиї станції розташовано поруч із кордоном з Польщею. У компанії зауважили, що ресурси на імпорт були залучені після підвищення цін на електроенергію в Україні.

«Це тимчасовий захід для забезпечення надійності енергосистеми в опалювальний період», – коментують у «ДТЕК Енерго».

В Україні ситуація з накопиченням вугілля на теплоелектростанціях залишається критичною. До дев’ятого серпня запаси вугілля на складах ТЕС були на 36,4% нижче за норму.

Уряд України планує дозавантажити склади за рахунок власного видобутку, а також імпорту вугілля – передусім із Польщі, ПАР і Казахстану.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button