Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Донецька обласна державна адміністрація

У Святогірську Донецької області за програмою «Велике будівництво» добудовують корпус шпиталю для ветеранів війни. Проєктувальники не передбачили у новобудові безбар’єрні входи.

На фотографіях видно два входи в будівлю – й до кожної ведуть високі сходи. Так, до головної вхідної групу, яку розташували на висоті другого поверху, веде конструкція з 22 сходинками. З іншого боку будівлі – вхід, до якого потрібно подолати 24 сходинки.

Біля головного входу можна помітити підіймач, який також чомусь не вдалося розмістити в рівень із землею. Тому тут обладнали щось на зразок пандуса, половина якого висить над сходинкою.

Це медичний заклад з 180 ліжками, одним із пріоритетних напрямків якого буде реабілітація учасників АТО/ООС та «дітей війни» з інвалідністю.

Група «Цар-пандус» зауважує, що будівлю зводили «з нуля» й архітектори мали всі шанси застосувати сучасні практики проєктування.

«Сходи важко долати навіть здоровим людям, та що вже й говорити про людей маломобільних, чи тих, кому потрібна медична допомога та реабілітація», – коментує «Цар-пандус».

На будівництво й та благоустрій було виділено 175,4 мільйона гривень.

Нагадаємо, у Києві в Центрі реабілітації дітей з ураженнями нервової системи немає ліфта – протягом 20 років батьки носили дітей з інвалідністю на руках.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button