Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: t.me/kievbc  

Студенти гуртожитку №11 Національного авіаційного університету публікують у соцмережах фотографії приміщень, які не ремонтувалися 35 років. Адміністрація радить селитися у родичів або винаймати квартиру, повідомляє ТСН.

Фото: t.me/kievbc

Гуртожиток №11 розташовано на вулиці Ніжинській в Києві, поряд із самим університетом. Вартість проживання у ньому – 520 гривень на місяць, що, як запевняє адміністрація, дешевше, ніж в інших гуртожитках. Але потрібно відразу заплатити 2 600 гривень за п’ять місяців.

На фейсбук-сторінці гуртожитку студенти та їхні батьки також скаржаться на тарганів. «Будь-яка будівля з Silent Hill буде більш придатною для проживання, ніж ця», «Пам’ятаю, декілька років тому говорили першокурсникам, мовляв, або на квартиру селися, або вступай не у НАУ. Вважаю, це дуже яскраво описує всю ситуацію у гуртожитках», – пишуть вони.

Адміністрація гуртожитку повідомила журналістам, що капітального ремонту тут не було з 1986 року.

«Сантехніка наша просто у жахливому стані. І якщо у кімнатах ще більш-менш, оскільки самі батьки там роблять ремонти, то до сантехніки ж ніхто не полізе. Не будуть же батьки труби міняти. Коли той капітальний ремонт буде – невідомо, нам нічого не кажуть», – зазначили в адміністрації.

Водночас попередньо оглянути умови в гуртожитку не дозволяють, бо «це не музей».

«Якщо вас лякають такі умови і у вас є така можливість, то поселяйте дитину до родичів або на квартиру», – радить адміністрація.

Нагадаємо, цьогоріч суд повернув у державну власність два незаконно відчужені гуртожитки НАУ на вулиці Вітряні Гори.

У лютому, під час відкриття новозбудованого студентського гуртожитку КНТЕУ, Офіс президента анонсував початок програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button