В яких умовах живуть студенти гуртожитку НАУ та як це коментує адміністрація? (фото)
Приміщення не ремонтувалися з 1986 року. Найстрашніше виглядають вбиральні та душові.
Приміщення не ремонтувалися з 1986 року. Найстрашніше виглядають вбиральні та душові.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Студенти гуртожитку №11 Національного авіаційного університету публікують у соцмережах фотографії приміщень, які не ремонтувалися 35 років. Адміністрація радить селитися у родичів або винаймати квартиру, повідомляє ТСН.
Гуртожиток №11 розташовано на вулиці Ніжинській в Києві, поряд із самим університетом. Вартість проживання у ньому – 520 гривень на місяць, що, як запевняє адміністрація, дешевше, ніж в інших гуртожитках. Але потрібно відразу заплатити 2 600 гривень за п’ять місяців.
На фейсбук-сторінці гуртожитку студенти та їхні батьки також скаржаться на тарганів. «Будь-яка будівля з Silent Hill буде більш придатною для проживання, ніж ця», «Пам’ятаю, декілька років тому говорили першокурсникам, мовляв, або на квартиру селися, або вступай не у НАУ. Вважаю, це дуже яскраво описує всю ситуацію у гуртожитках», – пишуть вони.
Адміністрація гуртожитку повідомила журналістам, що капітального ремонту тут не було з 1986 року.
«Сантехніка наша просто у жахливому стані. І якщо у кімнатах ще більш-менш, оскільки самі батьки там роблять ремонти, то до сантехніки ж ніхто не полізе. Не будуть же батьки труби міняти. Коли той капітальний ремонт буде – невідомо, нам нічого не кажуть», – зазначили в адміністрації.
Водночас попередньо оглянути умови в гуртожитку не дозволяють, бо «це не музей».
«Якщо вас лякають такі умови і у вас є така можливість, то поселяйте дитину до родичів або на квартиру», – радить адміністрація.
Нагадаємо, цьогоріч суд повернув у державну власність два незаконно відчужені гуртожитки НАУ на вулиці Вітряні Гори.
У лютому, під час відкриття новозбудованого студентського гуртожитку КНТЕУ, Офіс президента анонсував початок програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті