На ВДНГ відкрили Урбан-парк. Кияни вже користуються ним навіть уночі (фото)
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Запевняють також, що це найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні.
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Запевняють також, що це найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: пресслужба ВДНГ
На території Виставкового центру відкрили Урбан-парк – частину спортивного кластеру. Відкриття з виступами вуличних культур мало відбутися 26 серпня, але його скасували через дощ. Програму, присвячену відкриттю, ще обіцяють провести пізніше.
Урбан-парк у день скасованого відкриття. Фото: Вікторія Тітова, facebook.com/victoria.titova6
Та вже зараз майданчик почали активно використовувати відвідувачі. Людей на скейтах і велосипедах тут спостерігали уночі й навіть о шостій ранку.
Фото: facebook.com/evgeny.mushkin.5
«Люди змоклі, щасливі. Майже всі фрази містять слова “фантастика”, “круто”, “мрія”, “магніт” і вигуки з використанням несловарних слів і виразів із яскраво позитивним забарвленням», – повідомляє директор ВДНГ Євген Мушкін.
Фото: пресслужба ВДНГ
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Платними робитимуть додаткові сервіси та басейн.
Фото: пресслужба ВДНГ
Наразі на території Урбан-парку доступно:
Фото: пресслужба ВДНГ
За словами Євгена Мушкіна, Урбан-парк збудували у рекордні терміни: роботи почалися 28 травня.
Тут зробили акцент на безбар’єрності. «Як під час обходу будівництва сказав спеціаліст з архітектури інклюзивних об’єктів: “Це буде найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні”», – запевняє Мушкін.
Зокрема, тут створили покриття, зручні для пересування на візку, сидіння різної висоти, зони активностей для різного віку, тренажери для людей на візках. Всі поверхні розташовано на одному рівні, а дизайн-код передбачає контрастні кольори, що дозволяє легко пересуватися скейтерам із поганим зором.
Фото: пресслужба ВДНГ
Розробленням концепції займалася компанія із трансформації міських просторів Big City Lab разом з литовським урбаністом Тадасом Йонаускісом, співавтором концепції розвитку ВДНГ на 40 років.
За цією концепцією передбачається, що спортивний кластер на ВДНГ займатиме площу 22 гектари. Із них половина – Урбан-парк.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
Comments are closed.
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті