Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24968 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Восьмого вересня 2021 року компанія «Ковальська» запрошує на другий KOVALSKA MEETUP.

На заході  говоритимуть, як розвивати колишні промислові зони в межах міста. Зокрема учасники зустрічі обговорять такі питання:

  • Що робити з покинутими промисловою територіями Києва? 
  • Яким чином їх можна інтегрувати у місто? 
  • Якими функціями наповнювати простір?
  • Чи реальна масштабна ревіталізація\реновація в контексті стратегії розвитку столиці? 
  • Хто замовник змін?  

Спікери заходу:

  • Анастасія Пономарьова, співзасновниця в urban curators. Досліджує проблематику ревіталізації промислових територій, культурні та соціальні аспекти урбаністичних практик.
  • Юрій Філюк, виконавчий директор Promprylad Renovation.
  • Остап Іванів, архітектор APA Wojciechowsk, розробляв проекти інноваційного парку UNIT.City і бізнес-парку NUVO. 

Подія відбуватиметься у форматі public talk і нетвроркінгу за келихом вина. Наприкінці зустрічі  разом із учасниками дискусії буде згенеровано принципи розвитку промислової територій, за якими хотілося б, щоб розвивалося місто. Участь у заході безкоштовна, але виключно після підтвердження реєстрації.

KOVALSKA MEETUPS — це живі зустрічі провідної спільноти архітекторів, урбаністів, представників девелоперів, лідерів думок та просто людей, яким не байдужа доля українських міст.

Перша серія тематичних зустрічей присвячена розвитку столиці. Зареєструватися можна за посиланням. 

«Ми хочемо, щоб Київ став гармонійним, безпечним і максимально комфортним містом для життя. Разом з тим усвідомлюємо, що існує чимало перешкод для розвитку Києва — від хаотичної архітектури, неоднорідної забудови до застарілої неефективної інфраструктури. Саме тому ми збираємося разом, щоб відверто обговорювати перспективи Києва та шукати сміливі ідеї для стійкого розвитку міста та зростання добробуту його мешканців» – зазначають у компанії.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button