Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24968 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Сьогодні мало знайдеться старшокласників, хто за все життя хоч раз би не змінив школу. Перша причина постійного пошуку кращого – гіркий досвід дітей і батьків, які стали жертвами тієї чи іншої «системи». Друга причина – якісний досвід навчання старших дітей в хороших європейських або американських школах і бажання знайти хоч щось схоже в Україні для молодших школярів.
Приватна освіта в Україні тільки набирає популярності. Все більше сімей дивляться в бік приватних шкіл, де дитина буде відчувати себе в безпеці: як фізичній, так і психологічній. До речі, остання навіть більш важлива.
Так як КМДШ – велика мережа приватних шкіл у Києві і Львові, яка має 9 років досвіду, їм є чим поділитися щодо запитів і «болей» сучасних батьків, які не просто мріють знайти хорошу школу для своєї дитини, а подарувати їй хороше майбутнє.
Що важливо для батьків, які шукають приватні школи у Києві та Львові. І на чому роблять акцент в КМДШ
1) Можливість розвитку талантів у школі. Здавалося б, де їх не розвивають? Насправді питання полягає у підході. Адже важливо не «сьогодні в обов’язковому порядку всім бути на прослуховуванні в шкільний хор». А «що ви любите, про що мрієте, що хотіли б спробувати?» Різниця очевидна. Не всім бути музикантами чи математиками. Тому сучасна приватна школа – це, перш за все, про індивідуальний підхід та можливість дати дитині широкий спектр вибору.
2) Як закріплюють знання. Завчити математичну формулу – не означає розібратися, як вона може бути застосована в житті. Дитина повинна розуміти, що виявляється математика, хімія, фізика – це науки про життя, а не про вигаданий віртуальний світ. Тому, один з найважливіших запитів батьків при виборі приватних шкіл – це практичне навчання, коли знання закріплюють досвідом, проектом, дослідженням.
3) Взаємовідносини вчитель&учень. Дуже часто, прогулюючись коридорами приватних шкіл КМДШ, можна побачити картинку: тьютор з учнем сидять в зоні відпочинку і рефлексують якусь ситуацію, або розбирають помилки, або ж ставлять нові цілі. Важливо розуміти, що вчитель в сучасній школі – це не нав’язаний кимось авторитет, а приклад і опора. Дитина не повинна боятися підійти за порадою не тільки до свого тьютора/ментора, але і до будь-якого вчителя.
4) Софт скіли. На жаль, розвиток м’яких навичок сьогодні – перевага скоріше приватних шкіл. Хороший програміст, але поганий співрозмовник; відмінний математик, але ненадійний командний гравець; талановитий художник, але при цьому людина, яка абсолютно не вміє адаптуватися, і, як результат, постійно знаходиться в стресі. Навіщо такі крайнощі, якщо можна в дитині одночасно та гармонійно розвивати і софт, і хард скіли? У приватних школах КМДШ розвиток soft skills – це не про окремі уроки, а про грамотну і повну інтеграцію в навчальний процес. Адже заняття з математики набагато цікавіше, якщо в ньому присутній елемент командної гри, а тут і вміння слухати, презентувати, співпрацювати, генерувати ідеї.
5) Досягнення приватних шкіл на міжнародній арені. Якщо школа сучасна і прогресивна, то завжди є чим похвалитися: наприклад, відмітками про участь в тих чи інших змаганнях міжнародного або всеукраїнського масштабу. Це свідчить про ініціативність, прагнення, розвиток. Якщо школа ініціює участь у змаганнях певного масштабу, значить тут і готують дітей до такого рівня. Наприклад, нещодавно учні школи КМДШ_Київ взяли участь у дебатному турнірі, організованому Гарвардським коледжем, і навіть здобули перемогу у двох раундах.
Дізнатися більше про підходи до навчання у КМДШ, їхні досягнення та плани можна за посиланням.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті