Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 308 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Сьогодні мало знайдеться старшокласників, хто за все життя хоч раз би не змінив школу. Перша причина постійного пошуку кращого – гіркий досвід дітей і батьків, які стали жертвами тієї чи іншої «системи». Друга причина – якісний досвід навчання старших дітей в хороших європейських або американських школах і бажання знайти хоч щось схоже в Україні для молодших школярів.
Приватна освіта в Україні тільки набирає популярності. Все більше сімей дивляться в бік приватних шкіл, де дитина буде відчувати себе в безпеці: як фізичній, так і психологічній. До речі, остання навіть більш важлива.
Так як КМДШ – велика мережа приватних шкіл у Києві і Львові, яка має 9 років досвіду, їм є чим поділитися щодо запитів і «болей» сучасних батьків, які не просто мріють знайти хорошу школу для своєї дитини, а подарувати їй хороше майбутнє.

Що важливо для батьків, які шукають приватні школи у Києві та Львові. І на чому роблять акцент в КМДШ
1) Можливість розвитку талантів у школі. Здавалося б, де їх не розвивають? Насправді питання полягає у підході. Адже важливо не «сьогодні в обов’язковому порядку всім бути на прослуховуванні в шкільний хор». А «що ви любите, про що мрієте, що хотіли б спробувати?» Різниця очевидна. Не всім бути музикантами чи математиками. Тому сучасна приватна школа – це, перш за все, про індивідуальний підхід та можливість дати дитині широкий спектр вибору.
2) Як закріплюють знання. Завчити математичну формулу – не означає розібратися, як вона може бути застосована в житті. Дитина повинна розуміти, що виявляється математика, хімія, фізика – це науки про життя, а не про вигаданий віртуальний світ. Тому, один з найважливіших запитів батьків при виборі приватних шкіл – це практичне навчання, коли знання закріплюють досвідом, проектом, дослідженням.
3) Взаємовідносини вчитель&учень. Дуже часто, прогулюючись коридорами приватних шкіл КМДШ, можна побачити картинку: тьютор з учнем сидять в зоні відпочинку і рефлексують якусь ситуацію, або розбирають помилки, або ж ставлять нові цілі. Важливо розуміти, що вчитель в сучасній школі – це не нав’язаний кимось авторитет, а приклад і опора. Дитина не повинна боятися підійти за порадою не тільки до свого тьютора/ментора, але і до будь-якого вчителя.

4) Софт скіли. На жаль, розвиток м’яких навичок сьогодні – перевага скоріше приватних шкіл. Хороший програміст, але поганий співрозмовник; відмінний математик, але ненадійний командний гравець; талановитий художник, але при цьому людина, яка абсолютно не вміє адаптуватися, і, як результат, постійно знаходиться в стресі. Навіщо такі крайнощі, якщо можна в дитині одночасно та гармонійно розвивати і софт, і хард скіли? У приватних школах КМДШ розвиток soft skills – це не про окремі уроки, а про грамотну і повну інтеграцію в навчальний процес. Адже заняття з математики набагато цікавіше, якщо в ньому присутній елемент командної гри, а тут і вміння слухати, презентувати, співпрацювати, генерувати ідеї.

5) Досягнення приватних шкіл на міжнародній арені. Якщо школа сучасна і прогресивна, то завжди є чим похвалитися: наприклад, відмітками про участь в тих чи інших змаганнях міжнародного або всеукраїнського масштабу. Це свідчить про ініціативність, прагнення, розвиток. Якщо школа ініціює участь у змаганнях певного масштабу, значить тут і готують дітей до такого рівня. Наприклад, нещодавно учні школи КМДШ_Київ взяли участь у дебатному турнірі, організованому Гарвардським коледжем, і навіть здобули перемогу у двох раундах.
Дізнатися більше про підходи до навчання у КМДШ, їхні досягнення та плани можна за посиланням.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті