Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Петро Пантелєєв

На Дарницькій ТЕЦ триває будівництво третього електрофільтра котлоагрегату №8, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Електрофільтр планують ввести в експлуатацію до кінця року. Це дозволить зменшити викиди твердих частинок із ще одного котлоагрегату у 80 разів.

Програму будівництва електрофільтрів розпочали три роки тому. За цей час збудували два фільтри. Фінансують роботи за інвестиційною програмою компанії «Євро-Реконструкція».

Фільтри вловлюють пил і зменшують обсяг шкідливих викидів. На сайті «Євро-Реконструкції» є дані про екологічні показники концентрації пилу в результаті роботи котлоагрегатів 5, 6, 7 Дарницької ТЕЦ.

Так, показники для шостого і сьомого котлоагрегатів коливаються у межах 12-16 мг/м3 за гранично допустимої концентрації у 1260 мг/м3. При цьому на сайті зазначено, що з 2022 року ГДК буде понижено до 20 мг/м3, тобто більш як у 60 разів.

Пантелеєв додав, що у майбутньому планується встановлення систем сіркооочистки та азотоочистки із доведенням концентрації викидів зазначених речовин до європейських норм.

У серпні минулого року Екоінспекція оцінила завдану Дарницькою ТЕЦ шкоду довкіллю у майже мільйон гривень.

Читайте також: Більша ефективність, менше викидів. В Києві модернізували одну з ТЕЦ за допомогою економайзера

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button