Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: toyota-europe.com

В Україні вперше сертифікували автомобіль, що заправляється воднем – японський водневий седан Toyota Mirai. Про це повідомляє «Українська воднева рада».

В організації планують розбудовувати інфраструктуру для водневого транспорту. Серед перших кроків – сертифікація ще одного авто та створення першої водневої заправки в Україні. Поки ж автомобіль будуть заправляти в сусідній Польщі.

За словами власника авто та керівника ради Олександра Рєпкіна, процес сертифікації був складний та тривав півтора місяця. Він запевняє, що відтепер у всіх, хто забажає розмитнити водневу машину, на все піде лише три дні.

Рєпкін нагадав, що одна з передових країн у сфері водневої енергетики – Японія, котра навіть цьогорічні Олімпійські ігри зробила максимально екологічними завдяки водню.

Toyota Miarai – найбільш продаваний водневий електромобіль у світі. У травні 2021 року японський седан встановив новий рекорд пробігу на водні – на одній заправці електромобіль подолав понад тисячу кілометрів. Для цього заїзду авто заправили «зеленим» воднем. Енергію для його генерації отримують з поновлюваних джерел, що означає повну відсутність шкідливих викидів

Водень – новий екологічний вид палива для авто, поїздів та літаків. Він не призводить до шкідливих викидів, що пришвидшують процес глобального потепління.

Читайте також: Пояснюємо, яким буде майбутнє водню у транспорті, опаленні, електроенергетиці

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button