Прокуратура підозрює, що капремонт Скверу київських інтелігентів не вартував витрачених грошей
На сквер з бюджету надали 1,4 мільйона гривень, а у прокуратурі вважають, що матеріали коштували лише 500 тисяч.
На сквер з бюджету надали 1,4 мільйона гривень, а у прокуратурі вважають, що матеріали коштували лише 500 тисяч.
Фото: facebook.com/ra.lytvyn
Поліція обшукала Управління містобудування та архітектури райадміністрації Шевченківського району через підозру в розтраті бюджетних грошей під час капітального ремонту скверу на вулиці Гончара, повідомляє пресслужба Київської прокуратури.
Торік Управління містобудування повело тендер для реалізації проєкту Громадського бюджету «Екопарк з впровадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем». Перемогла фірма «Термобуд-Київ», підряднику заплатили 1,4 мільйона гривень. Роботи мали закінчити до кінця 2020 року.
Слідчі вважають, що роботи було виконано неякісно, не в повному обсязі, а матеріали обійшлися підряднику лише приблизно в 500 тисяч гривень.
Наразі очікують висновків судово-будівельної та економічної експертиз.
Проєкт капремонту Скверу інтелігентів розробляла ГО «Зміни» у співпраці з компанією «ТИ» (AU). Члени команди зазначали, що сума Громадського бюджету – близько півтора мільйона гривень – була замалою для втілення повноцінної версії проєкту.
Олександр Барабошко, один з ініціаторів проєкту, відреагував на повідомлення прокуратури. Він заявив, що під час робіт навіть довелося залучати додаткові кошти. У сквері створили безбар’єрні доріжки, поклали плитку без фасок, повністю замінили освітлення, вуличні меблі, спортивний та дитячий майданчик.
«Я запропонував би прокурорам провести екскурсію в цей сквер і будь-який інший, де бюджет робіт більший удвічі, й подивитися, де була розтрата. Загалом такі нападки на проєкти Громадського бюджету є не дуже позитивним сигналом, бо їх і так не дуже люблять чиновники різного рівня, а на прикладі таких кейсів отримують приводи саботувати роботу», – заявив він.
Читайте також: Реконструкція Скверу інтелігентів на Великій Житомирській – критикувати чи захоплюватися?
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті