Прокуратура підозрює, що капремонт Скверу київських інтелігентів не вартував витрачених грошей
На сквер з бюджету надали 1,4 мільйона гривень, а у прокуратурі вважають, що матеріали коштували лише 500 тисяч.
На сквер з бюджету надали 1,4 мільйона гривень, а у прокуратурі вважають, що матеріали коштували лише 500 тисяч.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/ra.lytvyn
Поліція обшукала Управління містобудування та архітектури райадміністрації Шевченківського району через підозру в розтраті бюджетних грошей під час капітального ремонту скверу на вулиці Гончара, повідомляє пресслужба Київської прокуратури.
Торік Управління містобудування повело тендер для реалізації проєкту Громадського бюджету «Екопарк з впровадженням енергозберігаючих технологій та інноваційних екосистем». Перемогла фірма «Термобуд-Київ», підряднику заплатили 1,4 мільйона гривень. Роботи мали закінчити до кінця 2020 року.
Слідчі вважають, що роботи було виконано неякісно, не в повному обсязі, а матеріали обійшлися підряднику лише приблизно в 500 тисяч гривень.
Наразі очікують висновків судово-будівельної та економічної експертиз.
Проєкт капремонту Скверу інтелігентів розробляла ГО «Зміни» у співпраці з компанією «ТИ» (AU). Члени команди зазначали, що сума Громадського бюджету – близько півтора мільйона гривень – була замалою для втілення повноцінної версії проєкту.
Олександр Барабошко, один з ініціаторів проєкту, відреагував на повідомлення прокуратури. Він заявив, що під час робіт навіть довелося залучати додаткові кошти. У сквері створили безбар’єрні доріжки, поклали плитку без фасок, повністю замінили освітлення, вуличні меблі, спортивний та дитячий майданчик.
«Я запропонував би прокурорам провести екскурсію в цей сквер і будь-який інший, де бюджет робіт більший удвічі, й подивитися, де була розтрата. Загалом такі нападки на проєкти Громадського бюджету є не дуже позитивним сигналом, бо їх і так не дуже люблять чиновники різного рівня, а на прикладі таких кейсів отримують приводи саботувати роботу», – заявив він.
Читайте також: Реконструкція Скверу інтелігентів на Великій Житомирській – критикувати чи захоплюватися?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті