У київському метро покажуть виставку, присвячу українським жінкам–вченим
Проєкт має на меті привернути увагу громадськості до науки «із жіночим обличчям».
Проєкт має на меті привернути увагу громадськості до науки «із жіночим обличчям».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У вестибюлі станції метро «Золоті Ворота» з 14 вересня покажуть унікальну колекцію портретів відомих українських жінок-вчених.
На виставці «Наука – це вона» представлять портрети Катерини Ющенко, Наталії Атамась, Антоніни Прихотько, Нани Войтенко та ще восьми біологинь, нейрофізіологинь, математикинь та фізикинь. Їх спеціально для освітнього арт-проєкту «Наука – це вона» створили талановиті українські ілюстратори Сергій Майдуков, Женя Полосіна, Анна Іваненко, Оля Дехтярьова, Анна Сарвіра.
Мета проєкту: привернути увагу громадськості до науки «із жіночим обличчям», познайомити суспільство із здобуткам українських жінок-вчених і розбити стереотип, що робота в STEM (наука, технології, інженерія, математика) – це «чоловіча» справа.
За словами ініціатора проєкту Сергія Токарєва, «цей проєкт покликаний розповісти якомога більшій кількості людей про те, що українки зробили великий вклад у світову науку. Часто їхні імена залишаються незаслужено невідомими широкому загалу. І це треба виправити».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті