Що варто робити, щоб київські вулиці були чистими?
Мабуть, ви не раз помічали які чисті вулиці за кордоном. Водночас в Україні забрудненість вулиць та парків — справжня проблема.
Мабуть, ви не раз помічали які чисті вулиці за кордоном. Водночас в Україні забрудненість вулиць та парків — справжня проблема.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Це не лише вкрай неестетично, але й шкідливо для здоров’я людини та довкілля. Погодьтеся, вкрай неприємно ходити засміченими вулицями, а у парку важко відпочити, де розкидані папірці, пляшки та бляшанки, недопалки цигарок і таке інше. Тож як зробити громадські місця та міські зони відпочинку – чистими, доглянутими, комфортними?
За санітарними нормами і правилами, у всіх громадьких місцях, в обов’язковому порядку мають бути встановлені урни для сміття. Та їх має бути настільки багато, щоб відстань між урнами на тротуарах і вулицях становила не більше 60 м. А на перехрестях вулиць вони повинні бути встановлені на кожному з кутів перехрестя. Чи так це у вашому місті чи селі?
Урни для сміття – чудові палички-виручалочки, які надзвичайно добре впораються з завданням чистоти. Насправді, їх наявність кардинально підвищує рівень чистоти в населеному пункті, адже немає потреби смітити в місці, обладнаному «пристроями» для збору сміття. Відразу пригадується фраза «Чисто – не там, де прибирають, а там де не смітять».
Проте реалії життя такі, що в місцевому бюджеті нерідко не вистачає коштів навіть на вчасне прибирання вулиць, не кажучи про благоустрій території. На те, щоб встановити урни для сміття у достатній кількості та регулярно їх очищати – й мови не йде.
Який вихід із ситуації? Найпрактичнішим рішенная є поступове встановлення нових та заміна існуючих урн, на надійні, довговічні та зручні в експлуатації. Таким чином можлива не лише суттєва економія коштів, але й поступове збільшення кількості урн для сміття на вулицях наших міст. Сучасні бетонні урни для сміття – ідеальний вибір. Вона не лише функціональна, але й досить приваблива та стильна, і може чудово виступати декоративним акцентом ландшафтного дизайну.
Якісну бетонну урну не здує вітром, вона не поб’ється, не поіржавіє, не згорить у вогні, не розмокне від дощу, не потріскається від морозу. І не треба буде купувати нову, кожні 2 – 3 роки – вона прослугує багато десятків років. А зручність експлуатації прискорить та спростить роботу комунальників.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті