Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


З 16 жовтня по 14 листопада відбуватиметься четверта Київська бієнале під назвою «Союзники». Це форум сучасного мистецтва, знання і політики, що об’єднує виставкові проєкти й дискусійні майданчики.

Програма бієнале включатиме різні історичні форми і сучасні приклади культурних союзів та політичних альянсів у Східній Європі та за її межами, а також інші соціальні формати. У рамках Київської бієнале покажуть серію мистецьких проєктів та освітніх заходів, присвячених сучасним умовам, політичним чинникам та інституціям, що сприяють створенню нових альянсів у ХХІ столітті. Київська бієнале досліджуватиме міську архітектуру в контексті радянського модернізму – головною локацією цьогорічної події стане Будинок кіно.

Міжнародна подія спільно організована кураторами з Альянсу східноєвропейських бієнале, до якого, крім Київської бієнале, входять Бієнале Matter of Art у Празі, Бієнале Варшава, OFF-Бієнале в Будапешті та фестиваль Survival Kit в Ризі. Організатором проекту виступає Центр візуальної культури.

Альянс східноєвропейських бієнале був створений у 2019 році. Його мета – створювати нові форми міжнародної солідарності, розширюючи суспільно-політичну уяву та пропонуючи альтернативні культурні підходи.
Проєкт проходить за підтримки ERSTE Foundation, Foundation for Arts Initiatives, Sigrid Rausing Trust та Українського культурного фонду.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button