Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У четвер, 14 жовтня, о 18:00 на платформі Zoom відбудеться дискусія про пострадянські перспективи розвитку українських міст. Захід є частиною щорічної конференції «Фоєрбах 11», організованої виданням «Спільне».

Цьогорічна тема конференції – «Після 1991: пострадянські траєкторії». Радянський режим десятиліттями формував просторові нерівності, а капіталістичний розвиток лише поглибив і трансформував їх. В результаті кілька великих міст стали оазами накопичення. А решта регіонів пострадянських країн не змогли адаптуватися до умов периферійного капіталізму. Під час події говоритимуть про те, яким чином відбувається розвиток міст із 1990-х, і як міське планування впливає на буденне життя містян і містянок.

Серед спікерів – Олександр Анісімов, дослідник міського планування, магістр міських студій, керівник проєкту «Після Соціалістичного Модернізму» та голова ГО «Розуміти Радянський Поділ». Темою його виступу стане міське планування в Україні після 1991 року – «девелоперський поворот і бізнес урбанізм».

Німецька дослідниця і ліва політикиня Каталін Генбург міркуватиме про міські стратегії конкуренції на глобальному ринку.

Міська активіста і журналістка Ірина Юзик розповість про міські суспільні рухи.

Світлана Шліпченко, дослідниця, ініціаторка і розробниця магістерської програми «Урбаністика та просторове планування», директорка Центру урбаністичних студій, доповідатиме про освітні програми з урбаністики та регіонального розвитку.

Подію модерує Альона Ляшева, соціологиня, дослідниця житлової політики та співредакторка журналу «Спільне».

Для участі у події потрібно заповнити коротку анкету й після цього отримати посилання на Zoom-конференцію.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button