В Німеччині тестують безпілотну доставку ліків. Як вона працюватиме?
Безпілотну систему доставки запустили, щоб запобігти псуванню рідкісних препаратів в лікарнях.
Безпілотну систему доставки запустили, щоб запобігти псуванню рідкісних препаратів в лікарнях.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У німецькій Баварії в рамках дослідницького проєкту MEDinTime запустили безпілотну систему доставки спеціалізованих ліків в регіональні лікарні. Про це повідомляє видання The Mayor.
Дрон, розроблений Quantum-Systems, здатен здійснювати триваліші польоти за вищої швидкості при меншому споживанні енергії через свою ергономічну конструкцію.
Проєкт MEDinTime спрямований на покращення логістики в системі охорони здоров’я Німеччини, а саме — у пришвидшенні доставки життєво важливихі і високоспецифічних ліків у віддалені регіональні клініки.
Зазвичай ці ліки поставляються через клінічні аптеки. Однак через відстань і час транспортування між аптеками та центрами первинної медико-санітарної допомоги місцеві лікарні змушені постійно тримати на складі велику кількість відносно рідкісних ліків. Проблема в тому, що хоча в місцевих лікарнях є свої запаси, вони рідко використовують їх — і згодом змушені викидати. Це сприяє збільшенню витрат для оператора лікарні та системи охорони здоров’я в цілому.
Дрон Quantum-Systems буде оснащений інтелектуальним механізмом блокування із захистом від злому. Це гарантує, що не всі люди зможуть розблокувати коробку після того, як вона прибуде в пункт призначення. Транспортувальна коробка оснащена кондиціонером і відповідає вимогам законодавства з транспортування ліків.
Крім того, дрон також може надавати дані і зображення в реальному часі, щоб допомогти аварійним бригадам отримати інформацію про постраждалий район.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті