Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Leonid Andronov / Вікіпедія

«Південно-Західна залізниця» підписала контракт на 1,15 мільярда гривень із компанією «Автострада» на завершення будівництва Дарницького моста в Києві, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

За умовами тендеру, підрядник має добудувати ділянку «Київ-Московський—Дарниця» та заїзди на нього до кінця 2022 року.

Міст через Дніпро понад десять років перебуває у недобудованому стані. Станом на 2020 рік на мосту залишились недобудовані лівобережні заїзди/заїзди на Дніпровську набережну. На правому березі, де розв’язка виходить на Наддніпрянське шосе, – готовність 100%.

Міст перебував на балансі Укрзалізниці з 2004 року, проте довгий час на його добудову бракувало грошей. На балансі КМДА перебуває частина автомобільної складової – шляхопровід з лівого на правий берег і під’їзди до нього.

«Відсутність усього комплексу розв’язок та освітлення стали причиною того, що транспорт не може використовувати Дарницький мостовий перехід, як це передбачено проєктом. У результаті виникає дисбаланс транспортних потоків: сусідні мости – Південний та міст Патона – значно перевантажені, тоді як Дарницький має суттєвий резерв пропускної здатності. При чому, цей мостовий перехід має шість смуг руху, по три у кожному напрямку і його пропускна здатність – 35 тисяч автомобілів на добу», – зазначають в Укрзалізниці.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков зауважив, що «Київ, з дуже повільними темпами розвитку транспортної та соціальної інфраструктури, вибивається із загальнонаціональних трендів».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button