На платформи Центрального автовокзала Києва почали пускати лише за QR-кодами
Платформи закрили, щоб туди не потрапили «нелегальні перевізники та шахраї».
Платформи закрили, щоб туди не потрапили «нелегальні перевізники та шахраї».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Від початку жовтня на Центральному автовокзалі Києва запровадили вхід на платформи лише за QR-кодами, повідомляє офіційна сторінка вокзалу.
«Закриті платформи — це насамперед про безпеку пасажирів. Тепер нелегальні перевізники та шахраї не зможуть потрапити на платформи Центрального автовокзалу Києва. Принцип роботи як в аеропорту — скануєш QR-код і потрапляєш на посадку», — пояснює директор компанії «Укрпас» Максим Скляренко.
QR-код міститься на квитку, який придбали в касах Центрального автовокзалу або на офіційному сайті ukrpas.com.ua. Якщо квиток придбано в іншому місці, його потрібно обміняти на QR-код у касах або в адміністратора біля турнікетів.
У березні 2020 року «Київпассервіс» разом з київськими автостанціями було приватизовано. У реконструкцію Центрального автовокзалу вклали 100 мільйонів гривень.
Громада вмовила інвестора зберегти під час реконструкції мозаїчні панно авторства Володимира Мельніченка та Ади Рибачук. Реставрація мозаїк тривала близько півроку.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті