Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

В Україні 19-21 жовтня проведуть онлайн-навчання про органічні відходи та їхній негативний вплив на довкілля, а також про компостування у багатоквартирному будинку. Проєкт реалізує ГО «Плато» за підтримки ПРООН в Україні.

Учасники зможуть взяти участь у конкурсі, переможцям якого організатори та експерти допоможуть встановити спеціальний контейнер для збору органічних відходів, налагодити процес компостування, а також запровадити бізнес-модель з реалізації компосту.

На курсі учасники дізнаються про взаємозв’язок неправильного управління відходами зі зміною клімату та екологічними проблемами у громадах; «дорожню карту» запуску компостування у житловому будинку; особливості роботи єдиної в Україні міської компостувальної станції; роботу з мешканцями та їхню мотивацію; практики компостування в Україні та закордоном.

Наприкінці навчання проведуть тестування. При успішному складанні учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу та звання «сафарі-амбасадора з компостування».

Органічні відходи складають від 30% до 50% від загальної кількості твердих побутових відходів, які створюють українці. Органіка на сміттєзвалищах нерідко призводить до виникнення пожеж. Внаслідок горіння у повітря виділяється велика кількість токсичних речовин та парникових газів, що підсилюють зміну клімату та негативно впливають на здоров’я людей.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button