Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23636 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Почався прийом заявок на Школу кооперації, яка проходитиме у листопаді-грудні 2021 року. Освітній курс реалізовують громадські організації Greencubator та LvBS за підтримки USAID. Всього планується організувати шість таких шкіл.

Освітній продукт, зазначають його автори, має передати представникам громад український та закордонний досвід створення та роботи енергетичних кооперативів. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі та триватиме до 15 листопада 2021 року. Перша Школа енергетичної кооперації проходитиме у листопаді-грудні 2021 року.

Курс розрахований на підприємців, проактивних членів громад, представників місцевого самоврядування та громадського сектору. Навчання безкоштовне та відкрите для учасників з усієї України.

Викладачі курсу протягом двомісячних навчальних інтенсивів навчатимуть основ кооперації, економічних та технічних основ та реалій енергетики, законодавчого та регуляторного поля, навичок бізнес-планування та залучення інвестицій. Наприкінці курсу кожен студент має захистити бізнес-план власного енергетичного кооперативу. Студенти, які презентують життєздатні бізнес-плани, матимуть можливість взяти участь у чотиримісячному енергетичному акселераторі громад.

Енергетичні кооперативи – поширене явище у розвинутих країнах Європейського Союзу та США. Наприклад, понад 1000 кооперативів у США займаються виробництвом, розподілом та транспортуванням електроенергії. У країнах ЄС тисячі кооперативів інвестують у використання відновлюваних джерел енергії, енергоефективність, генерацію тепла для власних потреб.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button