Українська компанія реконструювала 112 кілометрів шосе в Іраку
Українська група «Альтком» перемогла в тендері на проведення реновації дороги.
Українська група «Альтком» перемогла в тендері на проведення реновації дороги.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У жовтні в Іраку завершився міжнародний проєкт з реновації головної автомобільної дороги за участі України. Про це пише ЦТС.
Мова йде про шосе, що з’єднує міста Багдад і Басра. Частину проєкту, а саме реконструкцію відрізку дороги довжиною 112 км, виконувала українська група «Альтком».
Реновацію фінансував Світовий банк. За словами керівника української компанії в Іраку Фармана Рамазана, остаточна вартість проєкту склала близько 90 мільйонів доларів.
Спочатку за перемогу в тендері боролися десять компаній, в тому числі з Греції, Єгипту, Лівану, Туреччини та України. Переможцем виявилася українська компанія, яка почала роботи у 2016 році. Загалом будівництво тривало чотири роки та фактично завершилось у 2020 році, проте лише минулого тижня супервайзінгова компанія рекомендувала прийняти об’єкт в експлуатацію.
Крім будівництва безпосередньо дороги та дорожніх споруд, підрядник створив специфічну супутню інфраструктуру – КПП, які є обов’язковим атрибутом в Іраку та торгові майданчики вздовж доріг.
В «Альтком» уточнили, що роботи довелося вести в умовах локдауну, урядової кризи та зупинки роботи порту, що тимчасово унеможливило імпорт необхідних матеріалів. Також через кліматичні умови, оскільки Басра є одним з найспекотніших місць на планеті, влітку роботи доводилося починати о четвертій годині ранку.
Компанія розпочинала виконувати замовлення з українським персоналом, проте до закінчення проєкту українських працівників практично повністю замінили місцевим населенням. Залишились лише менеджери з України.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті