Девелопер, який придбав завод «Більшовик», обіцяє не будувати там «потворних висоток»
Завод викупив консорціум, серед яких компанія А Development Олексія Баранова та девелопер UDP Андрія Іванова та Василя Хмельницького.
Завод викупив консорціум, серед яких компанія А Development Олексія Баранова та девелопер UDP Андрія Іванова та Василя Хмельницького.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 293 днів. За цей час ми опублікували 26277 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Фонд держмайна
Девелоперська компанія А Development, яка стала співвласницею колишнього заводу «Більшовик» на Шулявці, обіцяє не будувати там висоток. Про це повідомила пресслужба девелопера.
Своєю місією в компанії називають «створювати місто майбутнього, дбайливо зберігаючи історичну цінність будівель і даючи їм друге життя». На базі заводу планують створити точку тяжіння в місті.
«Ті, хто знайомий з нашими проєктами та нашою діяльністю, точно знають, що там не буде потворних висоток. Ми маємо намір зробити на базі «Більшовика» ще одну точку тяжіння в Києві. Концепції ще немає, але це точно буде комфортний багатофункціональний простір, не гірший, ніж A-Station та інші наші проєкти», – йдеться в релізі.
Новим власником заводу АТ «Перший київський машинобудівний завод» став консорціум, серед яких компанія А Development Олексія Баранова та девелопер UDP Андрія Іванова та Василя Хмельницького.
За словами Хмельницького, на місці заводу має з’явитися інноваційна інфраструктура із мільярдними інвестиціями.
Вчора, 27 жовтня, відбувся аукціон з приватизації колишнього заводу «Більшовик». Переможець запропонував ціну в 1,43 мільярда гривень, стартова становила 1,34 мільярда гривень.
Днями Наші гроші опублікували критичну статтю, в якій стверджувалося, що в разі забудови цієї ділянки житлом з місцевого бюджету доведеться витратити на будівництво соціальної інфраструктури суму, близьку до отриманої державним бюджетом від приватизації.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті