Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 307 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба групи «Ковальська»

Група «Ковальська» ревіталізує територію Київського лікеро-горілчаного заводу, розташованого на двох гектарах за адресою вулиця Кудрявська, 16А, неподалік від Львівської площі.

До розроблення концепції «Кудрявки» залучатимуть дослідників-урбаністів, соціологів, істориків, дизайнерів, міжнародних та українських архітекторів-реставраторів, програмних координаторів.

Будівлю лікеро-горілчаного заводу на Кудрявській було збудовано у 1896 році за проєктом київського архітектора Володимира Безсмертного. Під час оборони Києва влітку 1941 тут виготовляли «коктейлі Молотова». З 1990-х заводом керували різні орендарі, він припинив роботу в 2000-х.

«Команда “Ковальської” розуміє соціальну роль та велику відповідальність, яку несе процес роботи з пам’яткою архітектури. Наші принципи в роботі над проєктом “Кудрявки” — це повага до історичної спадщини, використання найкращого світового досвіду і формування стійкої програми території», — коментує заступниця гендиректора групи «Ковальська» Ольга Пилипенко.

Також команда «Ковальської» проводитиме відкриті заходи, присвячені історії та проблематиці ревіталізації із включенням локальної спільноти та експертів із міського планування.

Нагадаємо, «Ковальська» залучила міжнародні архітектурні бюро MVRDV та Orange Architects до створення бізнес-парку NUVO на вулиці Жилянській.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button