На бульварі Тараса Шевченка зрізали дерева, щоб зробити паркінг для авто
Компанія, яка реставрує фасад будівлі, погодила облаштування трьох паркувальних кишень на бульварі Шевченка, 4.
Компанія, яка реставрує фасад будівлі, погодила облаштування трьох паркувальних кишень на бульварі Шевченка, 4.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Компанія, яка реставрує фасад колишнього готелю «Санкт-Петербург» на бульварі Тараса Шевченка, 4 погодила облаштування трьох паркувальних кишень на шість автомобілів. На місці парковки раніше росло вісім дерев, повідомив голова «Ради з урбаністики Києва» Віталій Селик.
За його словами, компанія ТОВ «СПБ-Інвест» в обхід мерії погодила схему організації дорожнього руху в поліції. Селик каже, що дерева затінювали тротуар та доповнювали ансамбль сусідьного бульвару (повітря на Бессарабській площі, до якої примикає бульвар, вважається найзагазованішим у місті).
Нові паркомісця також чітко виходять на спільну виділену смугу для автобусів та велосипедів. Селик пояснює, що облаштування даної стоянки-кишені вздовж магістралі загальноміського значення, а особливо якщо там є смуга громадського транспорту, заборонене державними будівельними нормами (В.2.3-5:2018). Крім того, паркомісця схожі на паркування «ялинкою», що, за словами експерта, у цій організації руху може створювати аварійні ситуації або просто порушувати графік автобусів.
На його думку, забудовник повинен відновити геометричні параметри тротуару з облаштуванням восьми лунок для дерев.
Крім того, забудовник планує знести будівлю на бульварі Шевченка, 4б та флігель, 4в, що знаходяться у дворі. За словами охорони, повідомляє юрист Дмитро Перов, проводиться реконструкція. Втім, жодних документів, які підтверджували б право на здійснення робіт з реконструкції пам’ятки у забудовника немає, додає він. Київська міська прокуратура за зверненням депутатки Ксенії Семенової відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного пошкодження та знищення об’єктів культурної спадщини.
Девелоперська компанія «Інтергал-Буд» у 2019 році купила готель «Санкт-Петербург» за 15 мільйонів доларів, який раніше належав Group DF Дмитра Фірташа. Перемовини про продаж готелю йшли два роки.
Готель «Санкт-Петербург» розташований в історичному центрі Києва в будівлі, побудованій в 1901 році за проєктом архітектора Йосипа Зекцера в стилі неоренесансу і класицизму. Сам готель був заснований в 1958 році.
Фото: Віталій Селик
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті