Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/berenbos1993 

28 жовтня двоє ведмедів, які понад 20 років жили на Запорізькій дитячій залізниці, вирушили до зоопарку в Нідерландах, повідомляє Укрінформ.

Керівництво Укрзалізниці виявило в себе на балансі ведмедів у червні цього року.

«Точно знав, що в процесі продажу непрофільних активів будуть сюрпризи у вигляді лазень, магазину “Ювілейний” або кафе “Вишенька”, але на ведмедів точно не очікував», — написав керівник правління Іван Юрик.

Ведмедів Лялю і Малиша відправили до приватного зоопарку Ouwehand Dierenpark, розташованого в нідерландському місті Ренен. Площа звіринця сягає двох гектарів, на території є водоспади, барлоги та прогулянкові зони. У зоопарку вже живуть семеро ведмедів.

Умови проживання ведмедів у зоопарку Ouwehand. Фото: instagram.com/ouwehands_dierenpark/

«Цих ведмедів, Малиша та Лялю, утримували з любов’ю, до них ставилися з любов’ю, проте умови, в яких вони перебували, не є сприятливими. Ми дуже раді, що керівник дитячої залізниці розуміє ситуацію і вирішив віддати цих тварин», — прокоментувала директорка благодійного фонду Bears in Mind Інгрід Вермьолєн.

Фото: facebook.com/berenbos1993

Для порятунку ведмедів фонд зробив вебсайт, щоб охочі могли допомогти. За п’ять місяців вдалося зібрати понад 70 тисяч євро. Кілька місяців пішло на оформлення документів і дозволів.

Малиш і Ляля важать приблизно по 300 кілограмів. До місця їх доправлять у спеціальних клітках. Всю дорогу, приблизно 50 годин, ведмеді спатимуть.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button