Укрзалізниця передала своїх ведмедів до нідерландського зоопарку. Звірі 20 років жили на дитячій залізниці
Керівництво Укрзалізниці виявило в себе на балансі ведмедів у червні цього року.
Керівництво Укрзалізниці виявило в себе на балансі ведмедів у червні цього року.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/berenbos1993
28 жовтня двоє ведмедів, які понад 20 років жили на Запорізькій дитячій залізниці, вирушили до зоопарку в Нідерландах, повідомляє Укрінформ.
Керівництво Укрзалізниці виявило в себе на балансі ведмедів у червні цього року.
«Точно знав, що в процесі продажу непрофільних активів будуть сюрпризи у вигляді лазень, магазину “Ювілейний” або кафе “Вишенька”, але на ведмедів точно не очікував», — написав керівник правління Іван Юрик.
Ведмедів Лялю і Малиша відправили до приватного зоопарку Ouwehand Dierenpark, розташованого в нідерландському місті Ренен. Площа звіринця сягає двох гектарів, на території є водоспади, барлоги та прогулянкові зони. У зоопарку вже живуть семеро ведмедів.
Умови проживання ведмедів у зоопарку Ouwehand. Фото: instagram.com/ouwehands_dierenpark/
«Цих ведмедів, Малиша та Лялю, утримували з любов’ю, до них ставилися з любов’ю, проте умови, в яких вони перебували, не є сприятливими. Ми дуже раді, що керівник дитячої залізниці розуміє ситуацію і вирішив віддати цих тварин», — прокоментувала директорка благодійного фонду Bears in Mind Інгрід Вермьолєн.
Фото: facebook.com/berenbos1993
Для порятунку ведмедів фонд зробив вебсайт, щоб охочі могли допомогти. За п’ять місяців вдалося зібрати понад 70 тисяч євро. Кілька місяців пішло на оформлення документів і дозволів.
Малиш і Ляля важать приблизно по 300 кілограмів. До місця їх доправлять у спеціальних клітках. Всю дорогу, приблизно 50 годин, ведмеді спатимуть.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті