Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Днями містяни почали звертати увагу, що повітря у Києві пахне паленим листям. Команда ЛУН Місто пояснює причину.

За прогнозами Українського гідрометцентру на найближчі дні антициклональний характер погоди не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери. У ЛУН пояснюють, що всі вихлопні гази, дим від листя та неякісної сировини для опалення лишаються у шарі повітря, яким ми дихаємо. А погода, за даними експертів, поки не допоможе зробити повітря чистішим.

За даними ЛУН Місто Air, у Києві, станом на ранок 30 жовтня, індекс забруднення повітря становить 92 бали при нормі 50. «Найзабрудненіші» локації: проспект Любомира Гузара (157) та Перемоги та Миропільська (152) та Іжевська вулиці (152) на лівому березі.

На платформі IQAir йдеться, що Київ знаходиться на 26 місці серед міст світу за забрудненістю повітря з середнім індексом 92.

В останньому подкасті «Хмарочоса» ПРОЦЕС експертка Марина Ратушна розповідала, що 90% забруднення у столиці йде від автотранспорту. Через це повітрі фіксують підвищення концентрації діоксиду азоту та сірки, формальдегіду, а також твердих часток.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button