Київ може залишитись на місяць у червоній зоні. Від чого це залежить?
Тривалість локдауну залежатиме від кількості хворих на коронавірус, від заповненості ліжок у лікарнях.
Тривалість локдауну залежатиме від кількості хворих на коронавірус, від заповненості ліжок у лікарнях.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Мер Києва Віталій Кличко прогнозує, що місто на місяць залишиться у червоній карантинній зоні через розповсюдження коронавірусу. Про це він сказав в ефірі телеканалу Україна 24.
За його словами, тривалість локдауну в Києві залежатиме від кількості хворих на коронавірус та від заповненості ліжок у лікарнях.
Якщо протягом двох-трьох тижнів динаміка за ключовими критеріями епідемічної ситуації покаже тенденцію до зниження, то столична влада рекомендуватиме знизити статус до помаранчевої зони.
Першого листопада в Києві зареєстрували 1 738 випадків захворювання на коронавірусну хворобу та 60 смертей від неї. Серед інших регіонів України Київ на першому місці за летальними випадками та на п’ятому — за добовим приростом хворих. У столиці зараз хворіють на коронавірус 24 644 людини, а це 831 випадок на 100 тисяч мешканців.
Також, за даними МОЗ, у Києві принаймні однією дозою щеплено понад 50% містян.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті