У Львові готують мораторій на будівництво житла у промзонах
За останні п’ять років міська рада дозволила забудувати житлом більшість територій колишніх підприємств.
За останні п’ять років міська рада дозволила забудувати житлом більшість територій колишніх підприємств.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 307 днів. За цей час ми опублікували 26374 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Будівництво в районі Заводу залізобетонних виробів. Фото: tvoemisto.tv
У Львові готують ухвалу, яка перешкоджатиме житловій забудові у шести промислових зонах міста, повідомляє Tvoemisto.tv.
Мораторій на зміну цільового призначення на земельні ділянки у промзонах стосуватиметься таких територій:
За останні п’ять років міська рада дозволила забудувати житлом більшість територій колишніх підприємств. Нині багатоповерхівки впритул підступають до території колишнього Мотозаводу на Городоцькій та Скульптурної фабрики на Мучній.
Зазвичай власники невеликих територій у промзонах ініціюють розробку детального плану, де передбачено зміну цільового призначення. Згодом ДПТ розглядають депутати міськради, і таким чином зона промислової забудови стає зоною житлової і невдовзі там виростає житловий квартал.
Депутатка Львівської ради Вікторія Довжик пояснює: мораторій дозволятиме продати або купити територію у промзоні, але заборонятиме змінювати її цільове призначення впродовж 10-15 років.
«Мораторій на зміну цільового призначення землі у промзонах відбуватиметься за ініціативи підприємців. Люди мусять планувати свою діяльність, вони не знають, вкладати мільйон в новий цех чи не вкладати — раптом за рік хтось, хто має 100 чи 200 метрів квадратних, ініціює розробку нового детального плану території, а згодом і зміну цільового призначення земельної ділянки», — зазначає Довжик.
Перші чотири зони вони уже виносили на розгляд, але депутати їх не підтримали. Адже в раді присутні представники забудовників та власники будівельних компаній.
Нагадаємо, у Львові планують ревіталізувати «Фабрику повидла». Конкурс на найкращу дизайн-концепцію ревіталізації виграло Balbek Bureau.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті