Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23629 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Адміністрація Гельсінкі вирішила відмовитися від м’ясних страв та одноразового пластику на міських заходах. Про це повідомила видання Helsinkitimes.

Тепер на всіх семінарах, воркшопах та громадських слуханнях будуть подавати виключно сезонні овочі та місцеву рибу, виловлену «з дотриманням етичних принципів». Організатори відмовляться від одноразового посуду та напоїв у пляшках. На міських заходах овочі, фрукти, кава та чай мають бути відзначені спеціальною маркою, яку можуть отримати лише соціально відповідальні виробники, а напої подаватимуться виключно у глечиках або графинах.

Запрошені гості мають проходити обов’язкову реєстрацію та заздалегідь підтверджувати свій намір бути присутнім на заході. Це дозволить уникнути зайвих харчових відходів. Винятки будуть зроблені тільки для зустрічей на найвищому рівні або у разі виникнення особливих обставин.

Зазначається, що використання продуктів тваринного походження та вибір сировини відіграють важливу роль у впливі громадського харчування на навколишнє середовище. На довкілля також впливає, зокрема, приготування їжі, упаковка, транспортування та відходи, що утворюються в результаті. На міських заходах харчові відходи утворюються в основному через скасування відвідування в останній момент. Використання одноразових виробів збільшує споживання природних ресурсів та відходів.

У лютому 2019 року міська рада Гельсінкі ухвалила рішення вдвічі скоротити використання молочних та м’ясних продуктів у міській сфері громадського харчування до 2025 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button