Опитування: чверть українців готові жити на 10 тисяч гривень на місяць. Бо зазвичай заробляють ще менше
Найнижчі запити у старших жінок, найвищі — у молодих чоловіків.
Найнижчі запити у старших жінок, найвищі — у молодих чоловіків.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Лише 8% українців оцінюють свій дохід як високий чи вище середнього. Й відповідно до рівня нинішнього доходу називають суми, які бажали б отримувати. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 4-9 листопада.
Так, чверть опитаних зазначили, що їх задовольнив би щомісячний дохід до 10 тисяч гривень.
22% відповіли, що потребують понад 30 тисяч на місяць. Решта озвучили проміжні суми: 14% назвали 11-15 тисяч, 18% — 16-20 тисяч, 8% — 21-25 тисяч, 11% — 26-30 тисяч.
Чим нижчий дохід в людини, тим меншу суму вона називає бажаною, відзначають соціологи.
Зокрема, помітно менший бажаний дохід називали жінки. Найнижчі запити у старших жінок — з них більшість влаштувала б сума до 10 тисяч. А найвищі запити до заробітку — в чоловіків середнього й молодшого віку, а також мешканців Києва.
Свій нинішній рівень доходу більшість оцінили як низький (36%) та нижче середнього (36%). Як середній — 31%, вище середнього чи як високий — лише 8%.
Для 55% населення основне джерело доходу — зарплата, для 30% — пенсія. 13% мають дохід від бізнесу, 6% отримують соціальні виплати.
Тих, хто вважає, що їхній регіон економічно занепадає, більше на Сході і Півдні. Про економічний розвиток частіше зазначали на Заході та в Києві.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті