Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 26283 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Саудівська Аравія. Фото:unsplash.com

Аналітики британського постачальника будівельних матеріалів Roofing Megastore склали рейтинг зі 109 країн за доступністю житла у 2021 році. На першому місці списку Саудівська Аравія, на останньому – Непал, пише The World Property Journal.

Для складання рейтингу розраховувалась середня вартість квадратного метра в житлі площею сто квадратних метрів. Також враховувалась середня зарплата. Дослідження показує, скільки років знадобиться для покупки житла в певній країні.

Саудівська Аравія визнана найдоступнішою країною у світі для покупки житла. Тут середня річна зарплата склала 20 354 доларів, а житло площею сто квадратів коштує всього 90 774 доларів. Щоб купити житло у країні знадобиться 4,5 років.

У першу десятку увійшли Південна Африка, США, Пуерто Ріко, ОАЕ, Палестина, Оман, Ісландія, Кіпр, Катар.

Країною з самим недоступним житлом став Непал. Тут житло коштує в середньому 2,8 мільйона доларів, а середня зарплата місцевих жителів складає 2608 доларів. Щоб накопичити на житло, тут знадобиться понад тисячу років. Щоб купити житло у Гані, Ефіопії, Таїланді, Індонезії та В’єтнамі знадобиться 100-200 років.

У рейтинг недоступності житла потрапили Гонконг, Китай та Південна Корея. Щоб купити житло у цих країнах знадобиться 73, 46 та 47 років відповідно. У Гонконзі в середньому сто квадратних метрів коштує 2,7 мільйона доларів, у Південній Кореї – 1,3 мільйона.


На карті Україна позначена помаранчевим кольором. У такий колір пофарбована африканська крана Лівія, де житло можна купити за 17 років.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button