Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: МВС

На ділянках доріг, обладнаних камерами автоматичної фіксації порушень ПДР, кількість дорожньо-транспортних пригод із загиблими і травмованими впала втричі, передає Укрінформ.

За даними Департаменту патрульної поліції, цього року сталося 154 480 ДТП, із них 20 365 – із потерпілими або загиблими. У них загинуло 2592 особи і 24 905 були травмовані.

Найпоширенішою причиною автопригод назвали порушення швидкісного режиму – понад 40% усіх аварій із потерпілими і загиблими. Серед інших причини – порушення правил маневрування, правил проїзду перехресть та пішохідних переходів, а також недотримання безпечної дистанції.

Цьогоріч правоохоронці зафіксували 10-відсоткове зниження кількості смертей на дорогах України.

«Ми проаналізували статистику за рік роботи камер, які були запущені першими, і саме у цих місцях ми маємо зниження ДТП із потерпілими і загиблими майже утричі. Тобто, якщо у попередні роки на цих місцях у сукупності траплялося у середньому 123 ДТП із потерпілими й загиблими, то наразі їх трапляється 44», – розповів заступник голови департаменту Олексій Білошицький.

На дорогах України зараз працюють 236 камер автоматичної фіксації. У подальшому в МВС планують збільшення кількості камер автофіксації, законодавчі ініціативи та автомобілі-фантоми на дорогах. На дорогах України зараз працюють 236 камер автоматичної фіксації з двох тисяч необхідних.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button