Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23634 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: nord-stream2.com

Німеччина призупинила процедуру сертифікації російського газогону «Північний потік-2».

Німецьке Федеральне агентство з питань мереж дійшло висновку, що оператора «Північного потоку-2» можна буде сертифікувати лише коли цей оператор буде організований в юридичній формі відповідно до німецького законодавства.

Компанія Nord Stream 2, що базується у Швейцарії, вирішила заснувати дочірню компанію в Німеччині. Через неї керуватимуть німецькою частиною газогону. Сертифікацію призупинили до створення цієї «дочки».

Після створення дочірньої компанії процес сертифікації відновиться, однак запустити «Північний потік-2» цієї зими навряд чи вдасться.

«Північний потік-2» побудувала російська корпорація «Газпром». Після запуску газогону Росія зможе постачати свій газ до Європи в обхід української газотранспортної системи.

Напередодні німецький регулятор дозволив Україні — а саме компанії «Оператор ГТС України» — брати участь у процедурі сертифікації оператора «Північного потоку-2».

«У нас є вагомі аргументи, — як технічні, так і політичні, — які мають покласти край російським спекуляціям на європейському газовому ринку. Ми прагнемо не допустити енергетичної ізоляції України… Ми не хочемо, аби через припинення транзиту, витрати на оптимізацію інфраструктури ГТС лягли на плечі платників податків та відобразилися на тарифах», — зауважив голова Оператора газотранспортної системи України (ОГТСУ) Сергій Макогон.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button