Через відсутність палива не працювали 20 блоків українських ТЕС і ТЕЦ
За даними Міненерго, фактичні запаси вугілля були вищими за необхідні лише на двох із дванадцяти ТЕС.
За даними Міненерго, фактичні запаси вугілля були вищими за необхідні лише на двох із дванадцяти ТЕС.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
22 листопада через відсутність палива не могли працювати 20 блоків теплових електростанцій і теплоелектроцентралей загальною потужністю 7 ГВт, повідомляє Громадське з посиланням на пресслужбу Укренерго.
Загальні запаси вугілля на складах ТЕС становили трохи більш як 360 тисяч тонн: газового — 236 тисяч тонн, антрацитового — 124 тисячі. За даними Міненерго, фактичні запаси вугілля були вищими за необхідні лише на двох із дванадцяти ТЕС.
Водночас в Укренерго наголошують, що енергосистема наразі працює стабільно і жодних відключень не відбулося.
4 листопада стало відомо, що РФ зупинила транзит енергетичного вугілля з Казахстану до України. Через це державне «Центренерго» вирішило постачати вугілля з Казахстану морем, щоб уникнути ризиків енергетичної блокади з боку Росії.
20 листопада до порту «Південний» прибули перші 60 тисяч тонн законтрактованого вугілля.
15 листопада президент Володимир Зеленський заявив про «нестачу вугілля», а 12 листопада міський голова Києва Віталій Кличко попередив про можливі віялові відключення світла.
Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевняє, що атомна енергетика допоможе стабільно пройти опалювальний сезон.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті