Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Ар-Рахма

З 23 листопада в київській мечеті Ар-Рахма, що на Лук’янівській вулиці, працює центр вакцинації проти COVID-19. Тут щеплять щоденно з 9 до 16 години.

Особливість центру в тому, що тут щеплять всіма наявними в Україні вакцинами крім AstraZeneca. Імам-хатиб мечеті шейх Хасан Ахатов пояснює: у складі цього препарату є етиловий спирт.

«Враховуючи релігійні особливості ісламу, ми знаємо, що є деякі речовини, які є забороненими. Тому в нас є різні вакцини, окрім AstraZeneca — в її складі етиловий спирт, тому ми не дозволяємо її використовувати», — сказав він Суспільному.

Вакцинуватися у центрі при мечеті можна не лише парафіянам мечеті, а й усім охочим — за попереднім записом у Helsi, або й без запису.

«Релігія зобов’язує нас зберігати життя та берегти своє здоров’я. Пророк Мухаммад сказав: “Не буде досконалою віра мусульманина, якщо він не бажає іншим того ж, що бажає собі з добра”», — пояснює необхідність вакцинації імам-хатиб Ахатов.

Центри вакцинації проти коронавірусу відкриваються і в інших релігійних установах: в єврейському центрі «Менора» у Дніпрі, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві (УГКЦ), в Центральному лютеранському кафедральному соборі та Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі в Одесі. У Запоріжжі відкрили два пункти щеплення у храмах УПЦ МП — в Соборі Святої Трійці та у Свято-Покровському соборі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button