Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 23609 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

У 2022-2024 роках у Києві збільшать кількість постійних камер відеоспостереження на вулицях, а також камер з фіксацією номерів авто. Про це йшлось на засіданні комісії Київради. Також у межах програми «Безпечна столиця» посилять охорону комунальних шкіл та дитячих садочків.

Крім того, у зв’язку з карантинними обмеженнями, у Києві збільшать кількість інспекторів, які контролюватимуть дотримання карантинних обмежень у громадських закладах.

Існує думка, що камери не вирішать проблеми з безпекою у містах. Наприклад, тридцять років тому на вулицях Великої Британії була лише сотня камер відеоспостереження, зараз їх близько 5 мільйонів. При цьому дослідники, які вивчають вплив камер на безпеку, доходять висновку, що камери – не найкращий інструмент для підвищення безпеки.

Зокрема, камери не зменшують кількість насильницьких злочинів, а якщо вони й стаються, то їх не обов’язково розслідують. Детальніше про те, чому такий підхід до безпеки є хибним, читайте в колонці аналітикині Cedos Анастасії Бобрової.

Водночас ми писали, що на дорогах, де є камери автофіксації, втричі поменшало ДТП із загиблими і травмованими

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button