Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Уряд планує позичити 200 мільйонів євро на закупівлю громадського транспорту для українських міст.

Це передбачає ратифікація угоди «Міський громадський транспорт України ІІ». Відповідний законопроєкт було зареєстровано з у Верховній Раді 18 листопада, повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

За ці кошти планують купити нові автобуси, тролейбуси, трамваї та вагони метро. Учасниками проєкту стали такі міста, як Львів, Вінниця, Одеса, Дніпро, Сєвєродонецьк, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Луцьк, Запоріжжя, Полтава, Чернівці та інші.

Крім того, передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній у Черкасах, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Львові, Кременчуці та Запоріжжі.

«Якщо закон буде прийнято до кінця 2021 року то з наступного року ми очікуємо на підписання перших контрактів на постачання нового екологічно безпечного громадського транспорту для міст України», — повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

«Міський громадський транспорт України» — спільного проєкт із Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку. Він реалізується з 2017 року в Києві, Харкові, Луцьку, Одесі, Львові, Запоріжжі, Сумах, Івано-Франківську, Миколаєві, Тернополі та Чернігові.

У Кабміні зазначають, що під час першого етапу проєкту було укладено контракти на постачання понад 90 тролейбусів та 42 трамвайних вагонів для міст-учасників.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button