Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Simon Hrozian

Станом на грудень середня вартість квадратного метра нового житла у Києві виросла на 1700 гривень – до 34,7 тисяч гривень за квадратний метр. Про це повідомляє ЛУН Місто.

Найдорожчим районом Києва залишається Печерський. Середня вартість квадратного метра нового житла тут складає 67,3 тисяч гривень, що на 1,2 тисяч гривень дорожче, ніж у листопаді. Найдешевшим продовжує бути Деснянський район із 22,4 тисяч гривень за квадрат – на 200 гривень дешевше попереднього місяця.

Приблизно на 500 гривень піднялася середня вартість квадратного метра в агломерації. Найдорожчим залишається житло у Вишневому – 24,5 тисяч гривень та вишгородські новобудови – 23,5 тисяч гривень за квадрат.

Водночас економклас та комфорт у Києві залишились на рівні листопада – у середньому коштує 22 тисячі гривень та 26,9 тисяч гривень за квадратний метр відповідно. Елітне житло виросло у ціні: бізнес – з 50,6 до 52,9 тисяч гривень за квадратний, преміум – з 73,8 до 77 тисяч гривень за квадратний метр.

У Київській області, Львові та Одесі середня вартість квадрату у новобудові підвищилася в середньому на 500-700 гривень.

Згідно зі статистикою ЛУН Місто, у Львові ціна зросла на 600 гривень за квадрат – зараз 20,9 тисячі гривень. При цьому мінімальна вартість квадрату залишилася незмінною – 14 тисяч гривень. В Одесі, після доволі стабільної осені, збільшилась ціна на 700 гривень – до 22,2 тисяч гривень за квадратний метр. На 500 гривень виросла і мінімальна вартість житла – до 16,2 тисяч гривень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button